Yandex.Metrica

Barbie Sonsuz Gardop

Category: Barbie Published on 26 Feb, 2013 Tags: , , ,
Barbie En Şık Elbisem

Barbie’nin Sonsuz Gardrobu içindeki Barbie kıyafetleri, ayakkabıları, takıları, küpeleri ile en güzel Barbi Oyunlarını oynayabilirsiniz. Barbie Sonsuz Gardrop ile kızlar Barbi elbiselerini burada saklayabilecekler.

Barbie ve arkadaşları bu akşam partiye gidecekler ve hepsi ne giyecekleri konusunda o kadar kararsızlar ki kara kara düşünüyorlar fakat bir türlü karar veremiyorlar. Barbie her zaman şık ve güzel olmaya alışık ama partinin en beğenilen kızı olmak başka güzel olmak başka:)

ne yazık ki her zaman sadece güzel olmak hiçbirimizin işine gelmez:)

Şimdi karar verme zamanı partiye sadece bir kaç saat kaldı, sizce nasıl bir elbise giymeliyim pembe eteği fırfırlı omuzları açık elbisem seçeneklerden biri olabilir. Tabii ki onun yerine siyah bir elbiseyle de hem çok şık hem de çok daha zarif ve asil durabilirim ama o zamanda partide çok eğlenebileceğimi zannetmiyorum kaç gündür dışarı çıkmadım ve bu akşam dışarı çıkıp eğlenmek çok güzel olurdu.

En sevdiğim Barbie Elbiseleri arasından bir seçim yapmam lazım ayrıca elbise seçiminden sonra bir de ayakkabı ve takı seçimi kalıyor. Bazen hayat kadınlar için ne kadar zor, tabii bunu kimse anlamıyor ne yazık ki. Ben en iyisi biraz oyun oynayarak stresimi atayım en sevdiğim oyun sanırım bu elbise giydirme oyunları hem belki aklıma şık bir kombin gelir:)

Barbie Elbise Giydirme Oyunu

Barbie Elbise Giydirme Oyunu

Sanırım böyle hem şık hem de rahat bir kıyafetle partiye gidebilirim:) İlk başta biraz ağır takılıp daha sonra da partide tozutabilirim ne de olsa eğlenmek benim de hakkım. Sanırım ben de her kız gibi pembe tonlarını çok seviyorum kolyem, kıyafetim, küpelerim, makyajım hepsi pembe zaten çok normal değil mi? Ben Barbie kızıyım en sevdiğim renk pembe sonra kırmızı sonra turuncu sonra yeşil sonra mavi off ben her rengi seviyorum sanırım:) Bence bütün renkler güzel ayrıca hayat renklerle güzel:)

Partide bana şans dileyin kızlar! Öptüm şuşu:)

Barbie Gardrop

Barbie Gardrop

Barbie’nin Dolabı bir harika ayakkabılar için özel gözler çekmeceler, kıyafet askısı çekip dışarı çıkartılabiliyor böylece bütün elbiseleri görmek için birebir. Bir de Ken alışverişe yardım ederse her şey Barbie için daha da eğlenceli ve kolay oluyor.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (35 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +9 (from 9 votes)
Barbie Sonsuz Gardop, 9.2 out of 10 based on 35 ratings
Warning: file_get_contents(http://www.oyuncakdenizi.com/feeds/companies/ucuzu.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/barbiebebek.net/httpdocs/wp-content/themes/barbie/sidebar.php on line 2

Warning: simplexml_load_file(http://www.oyuncakdenizi.com/feeds/oyuncak/stok.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/barbiebebek.net/httpdocs/wp-content/themes/barbie/sidebar.php on line 101

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.oyuncakdenizi.com/feeds/oyuncak/stok.xml" in /home/barbiebebek.net/httpdocs/wp-content/themes/barbie/sidebar.php on line 101